Özel Güvenlik Maaşları (Silahlı-Silahsız)

Özel güvenlik maaşları ne kadar ? Silahlı ve silahsız güncel tutarlar burada… Yaşamın olmazsa olmazları haline gelen meslek dalları arasında özel güvenlik yerini almaktadır. Bu makalemizde ne iş yapar ? nerede çalışır ? ne kadar maaş alırlar ? atamaları nasıldır ? Kamu ya da özel sektör alanında ne gibi çalışma alanları vardır ? hangi kurumun son zamanlarda yaptığı atamalar fazladır ?

Tavsiyeler ve öneriler halinde geniş kapsamlı bilgiler sunumlar yapacağız.

Özel güvenlik kime denir ?

Güvenlik hayatımızın her alanında önem arz etmektedir. Evden işe giden şoför ve yayalar, evde bulunan kişiler, iş ortamında çalışan bireyler ve daha birçok konuyu güvenlik konusuna örnek gösterebiliriz. Geride kalan yıllardan günümüze dek yaşanan gelişmeler birçok noktada yenilikleri hayatımıza dâhil etmiştir. Bilhassa teknoloji dünyasında ortaya çıkan yeni cihazlar hizmet sektörüne önemli ölçüde katkı sağlamıştır. Çeşitli kurumlarda çalışan kişiler yaptıkları işe bağlı olarak muhtelif aygıtları kullanmaktadır.

Özel güvenlik görevlisi olan bireyler içinde bu durum geçerlidir. Özel güvenlik görevlilerinin yaptıkları işler arasında koruma ve güvenliği sağlamak için bulundukları ortama girmek isteyen kişilerin duyarlı kapıdan geçmesini sağlamak, ayrıca eşyaları da x-ray gibi güvenlik sistemlerinden geçirme işlemlerini yapmak yer almaktadır.

Özel güvenlik görevlisi olarak çalışacak kişiler yangın, afet, patlayıcı, güvenlik sisteminin de aralarında olduğu çeşitli eğitimler almaktadır. Özel güvenlik görevlisi hem kişileri hem de kurum ve aynı zamanda değerli varlıkları koruma işini gerçekleştirmektedir. Özel güvenlik görevlileri farklı noktalarda çalışmakta, bulunan bir eşya olduğu takdirde emanete almaktadır.

Özel güvenlik ne iş yapar ?

Yukarı da başlığımız geniş kapsamıyla ilgili olarak bir takım bilgiler aktardık. Burada ise ne yaptığına dair kısa kısa özetler halinde detaylar sunacağız. 2002 yılından itibaren hızlı gelişen bu sektörde tam anlamıyla 2010 yılından sonra ivme kazanarak popüler meslek grubu haline gelmiştir. Şu anda ise büyük şehirler her 100 kişiden 1 kişi bu işi icra ediyor. Peki gerçek anlamda ne iş yaparlar ? İşte detaylar…

Binaların güvenliğinden sorumludur. Binalara giriş ve çıkışların kontrolün sağlaması, çevrenin güvenliğin alınması gibi pek çok işi yapabilir. Gerektiğinde kolluk birimlerine yardımcı olmakta görevleri arasındadır.

Özel güvenlik nerede çalışır ?

Özel güvenlikler alışveriş merkezleri başta olmak bir çok alanda çalışır.

 • Alışveriş merkezleri
 • Futbol, basketbol gibi spor müsabaklarının olduğu stadlar,
 • Bina ve tesisler,
 • Özel yaşam alanları (site, villa gibi korunması gerekenler yerler)
 • Hastaneler,
 • Kamu binaları,
 • Hava alanı, demir yolu ve kara yolu terminalleri,

gibi sayamadığımız pek çok alanda görev yapabilir. Özel ve kamu sektörü olmak üzere 2 farklı çalışma alanına sahiptir. Bu yazımızda kamu ve özel de görev yapan özel güvenlik personelin ortalama maaşlarını açıklayacağız. Bu açıklamaları alt başlıklar halinde inceleyebilirsiniz.

Özel güvenlik atamaları nasıldır ?

Son zamanlarda yapılan FETÖ temizliğinden sonra kamu kurumlarına yüz binlerce memur alımı gerçekleşti. Bu alımlar içerisinde özel güvenliklerin payı yüksek olduğu söyleyebiliriz. Bunlara ek olarak 2018 yılında yapılan değişiklik ile kamu kurum ve kuruluşların özel şirkette çalışan personel o kurum bünyesine dahil edildi. Yani 1 milyondan fazla taşeron personel kamuya geçişi sağlandı. Bu geçiş içerisinde özel güvenliği payı yaklaşık %4 – %5’e tekabül etmektedir.

Kurum En düşük (KPSS) En Yüksek (KPSS)
Özel İl İdaresi 88,599 88,599
Sağlık Bakanlığı 90,98 90,98

Yapılan son atamaları incelediğimiz de en düşük 88,599 puanla atamaların yapıldığını görüyoruz. Bu tabloda sadece 2 kurum listeye alınmıştır. Alım olunca bu tablo güncellenecektir.

Özel güvenlik tavsiye ve öneriler

Bu mesleği tercih edecek personelin ilk önce hangi alanda çalışmasını gerektiğini önceden belirlemesi gerekiyor. Yani kamuda çalışacak ? yoksa özel sektörde mi iş bulacaktır ? Eğer kamuda çalışmak istiyorsa, KPSS sınavına hazırlanması gerekiyor. Bunları göz önüne alarak gerekli adımları atmanız gerekiyor.

Aynı şekilde silahlı ve silahsız olmak üzere kendi arasında 2 bölüme ayrılan özel güvenliğin özel sektörde iş sahası çok geniştir. Geniş olmasına karşın firmalarda yüzlerce özel güvenlik iş ilanı görmek mümkündür. Fakat piyasa koşulları ve çalışma olanakları yoğun ve yorucudur.

Özel güvenlik maaşları

Güvenlik maaşları asgari ücretin iki katı olacak adıyla çıkan söylentileri geniş kapsamlı anlatmaya çalışacağız. Öncelikle 2 katına çıkartılmasını sadece bazı kamu kurumları yapabilir. Buda 2018 yılında yapılan personel değişikliğe ile şimdiden sonra zor gibi görünüyor. Fakat personel alım taban ücrete göre bu değişiklik olabilir. Özel güvenlik maaşları ne zaman artacak ? Aslına bakarsanız kamu da çalışanlar için senelik 2 kez (6 ayda bir) yapılan zamlarla artıyor. Özel sektörde ise genellikle senede 1 kez zam yapılmaktadır. Yapılmadığı durumlarda olabilir.

Kamuda özel güvenlik maaşları (Devlette)

Kamuda özel güvenliklerin çalışabileceği bir çok alan vardır. Hastaneler, bankalar, hava alanları, kamu kurum ve kuruluşlarına ait binalar ve tesisler gibi sıralayabiliriz. Kamuda maaşları kurumdan kuruma göre değişmektedir. Başlangıç maaşları en düşük 2 bin 650 TL ile başlamaktadır. Yine özel bütçeli kurumlarda bu rakam 3 bin TL’ye kadar çıkmaktadır. Bunlarının yanında personelin evli ya da bekar olması gibi durumlar ek 150 – 200 TL fark ettirmektedir.

Özel sektörde özel güvenlik maaşları

Özel güvenlik maaşları silahlı ortalama 2 bin 300 TL iken silahsız güvenlik asgari ücret veya 1850 TL’ye kadar ilk başlangıç maaşı almaktadır. Peki, maaşlarda iyileştirme olur mu ? Aslına bakarsanız özel sektör de bu iş zor gibi görünüyor. Çünkü çoğu şirket kar oranlarına bakarak en düşük maliyetle personel çalıştırma derdindedir. Bazı hastanelerde çalışan personelin yaklaşık maaşları ;

maaslari.gen.tr Çalıştığı Yer Ortalama Maaşı
Özel Sektör Devlet hastanesi özel güvenlik maaşları 2.950,00 ₺
Acı badem hastanesi özel güvenlik maaşları 2.520,00 ₺
Amerikan hastanesi özel güvenlik maaşları 2.520,00 ₺
Kadrolu güvelik görevlisi maaşları (kamu) 2.950,00 ₺
3. hava limanı özel güvenlik maaşları 2.510,00 ₺
Özel güvenlik banka maaşları 3.100,00 ₺
Özel güvenlik belediye maaşları 2.800,00 ₺
Uçak özel güvenlik görevlisi maaşları 2.900,00 ₺

Özel güvenlik maaş düzenlemesi son durum

Özel sektörde son durum şirketlerin vermiş olduğu maaş politikasına göre değişmektedir. Kamu ise yeni alınan (taşeron yoluyla) personellerin özlük durumları incelenerek, kurumun en düşük maaş skalasına göre düzenlemesi yapılacaktır. Ayrıca vergi oranları, sigorta primi ve sendika duruma göre ekstra kesintiler gelebilir. Peki erkek ile bayan arasında bir maaş farkı bulunuyor mu ? Aslına bakarsanız kamu da böyle durum söz konusu değil. Fakat özel sektörde bazı şirketler de bayan eleman istenen yerlerde az maaş farkı ile personel bulabilmektedir. Kısacası bayan maaşları ile bay maaşları arasında en az %10’luk çalışma ortamına göre fark bulunmaktadır.

Özel güvenlik emekli maaşları

Emekli kişinin yaptığı işe göre değil, ödenen prime göre belirlenmektedir. Kişi hayatı boyunca asgari ücretten primle çalışmışsa ve en düşük gün üzerinden emekli olduysa, alacağı emekli maaşı en düşük seviye üzerinden hesaplanmaktadır. Böylece en düşük emekli aylığının 1 300 TL olduğu ülkemizde özel güvenlik emekli aylığı bu rakama yakındır.

Özel güvenlik ve koruma bölümü maaşları

Son yıllarda karşımıza çıkan bu yıllık bölüm hakkında bazı bilgiler vermek isteriz. Sadece güvenlik kursuna giderek sertifika almak suretiyle piyasa çalışan yüz binlerce personele amir sıfatıyla görev yapacak mezun yetişmektedir. Ortalama maaşları ise çalıştığı şirket/kuruma bağlı olmakla birlikte 2 bin 500 TL’den başlamaktadır.

Özel güvenlik görevlisi maaş hesaplaması nasıl yapılır ?

Şirket/kurumun ödediği brüt ücret üzerine yan ödemeler eklenir. Böylece toplam brüt elde edilir. Daha sonra kişiden sigorta, vergi primi, varsa sendika gibi ödemeler kesilerek ele geçen rakam bulunur. Böylece kişinin alacağı net aylık belirlenir. Aşağıda sizler için hazırlanmış kısa örnek bulunmaktadır.

maaslari.gen.tr Özel güvenlik görevlisi bordrosu
EKLENEN (BRÜT) KESİNTİ
ÜCRET 2400,00 Sigorta 527,34
SİLAHLI 384 Vergi 844,77
YEMEK 138,00 Damga 28,61
EK ÖDEME 288,00 Sendika 60,00
SOSYAL 301 İşsizlik 37,64
DENGE 48,00 BES 0,00
AGİ 205
TOPLAM 3.764,00
TOPLAM 1.498,35
TOPLAM ELE GEÇEN : 2.265,65

Müdür / Amir / Şef / Vardiya Sorumlusu maaşları

En yüksek maaş alan personellerdir. Özel sektörde müdür statüsünde görev yapan personel şirket sahibi veya 2. derece şirketten sorumlu kişidir. Amir ise özel güvenliklerden sorumlu kişiye denir. Nöbet çizelgesini inceleyip, onaylayan kişiye denir. Ortalama 4 – 5 bin TL arasında maaş alır. Şef ise projesine bağlı olmakla birlikte nöbetleri yazan, personelin özlük durumlarıyla ilgilenen (izin, avans gibi) personele denilmektedir. Yaklaşık 3 – 4 bin TL arasında maaş alır. Amir olmayan işletmelerde şef de sadece görev yapabilir. Vardiya sorumlusu ise projesine bağlı olarak değişmekle birlikte ekip sorumlusudur. Diğer personele göre %5 ile %10 arasında fazla maaş almaktadır. Yaklaşık 2 bin 500 – 3 bin TL arasında maaş alır.


Yazıyı Nasıl Buldunuz?
[Total: 0 Average: 0]
Updated: 10 Şubat 2023 — 01:08

89 Comments

Add a Comment
 1. Özel bir bankada 15 yıllık güvenlik görevlisiyim. 3100 tl maaşı hiç görmedim .
  Agi ve yol dahil 2250

  1. Selamlar

   Kamu bankasında çalışan güvenlik görevlisi en düşük 3 bin TL alıyor.

   1. teşekkürler

   2. Ankarada meslek lisesinde güvenliğim maaş ne kadar olur sizce?

 2. En düşük güvenlik görevlisi maaşı ne kadar admin

  1. Selamlar,

   Asgari ücret seviyesinde, kamuda 2 bin 500 TL 4 bin TL arasındadır.

   Saygılar.

   1. Merhabalar ben bu yil bu bolumu kazandim ama cevremden tek duydugum sey sertifika alipta olabilirken neden iki yil okuyasin diyorlar sizde uni okuyup okumamak arasinda fark varmi ve birde şu var ki çalişma imkani zormu her daim ayaktami kaliyoruz nasil oluyor ben bunu merak ediyorum sizde gidip okumalimiyim yoksa tekrardanmi hazirlanmaliyim kafam asiri derecede karisik bilgi istiyorum

    1. git oku kimseyide dinleme

 3. ben okulda silahsiz özel güvenlik görevlisiyim benim aylik maaş ne kadar olur admin

  1. Ortalama asgari ücrettin %20 ve %30 üzerinde maaş almaktadır. Bölgeden bölgeye göre değişebilmektedir.

  2. 2720 TL alıyorum, Özel Ankara Umut Hastanesi

  3. Okula basl8ycam ben de ,ne kadar ucret aliyosunuz acaba

   1. Merhabalar,

    Bölge belirtir misiniz ?

    Saygılar…

    1. admin aynı işyerinde aynı şartlarda çalışan lise,önlisans,lisans mezunu güvenliklerin yasada maaş farkı varmı(amir,şef haricinde olanlar).

     cevabınızı email adresime atarsanız çok teşekkür ederim

    2. Merhaba ben ilk kez silahli özel güvenlik görevlisi olarak çalışacağım ins marmaray vb bi yerde çalışırsam alacağım ücret ne kadar olur teşekkürler 👍

 4. Belediye de silahlı olarak işe başlıcam ne kadar alırım admin ?

  1. Ortalama asgari ücrettin %20 ve %30 üzerinde maaş almaktadır. Bölgeden bölgeye göre değişebilmektedir.

  2. En az 3000 lira alırsın

 5. özel güvenlik görevlisi işsizlik maaşı ne kadar alır.

  1. En düşük bin 15 TL en yüksek ise 2 bin 31 TL’dir. Burada önemli nokta çalışırken maaşınızın yüksek olmasıdır.

 6. Arkadaslar silahli kimlik cikardim bankada ne kadar alirim ve ikramiyesi var midir

  1. Çalıştığınız bankaya göre değişir. 2 bin 500 TL ile 3 bin TL arasındadır.

   1. Arkadaslar belediye falan demisler admin belediyede guvenlik olmak icin ozel guvenlik kursuna gitmeliyim lutfen dolandiriyolar cogu maalesef

    1. 2 yol var. Bunlardan bir tanesi 2 yıllık özel güvenlik ve koruma bölümü okumak, diğer ise özel kurslardan özel güvenlik sertifikası almak. Bunlar dışında seçenek maalesef yok. Belediyeye gelince alımlar 2 türlü yapılabilir. Belediye alım şartlarında sertifika da isteyebilir ya da 2 yıllık mezun şartı arar. Kısacası şu anda popüler olan sertifika almak gibi görünüyor. Son olarak 2019-1 güvenlik atamalarına baktığınız zaman direk olarak 2 yıllık mezun alıyor. Yani kısa zaman sonra tüm devlet kadrolarına 2 yıllık mezun olmadan girmek zor…

     1. Ne 2 yıllığı be kardeş…lise mezunuyum silahlı kimliği aldım kamuda işe başladım hepsi bu..yok okuluna git, yok özel koruma eğitimi al bunlar .

     2. Yorumunuz için teşekkür ederiz

 7. Güvenlik personellerinin daha fazla seçeneği olması, bulunduğu bölgeye göre iş bulması ve daha yüksek maaşlarda çalışabilmesi için güncel güvenlik iş ilanlarını ***.org sitesinden takip edebilirler.

 8. Devlet hastahanesinde silahsiz güvenliğe basliycam maaşı ne kadar

  1. En az 2 bin 500 TL ve üzerindedir. Bulduğunuz bölgeyi iletirseniz, yardımcı oluruz.

 9. Admin tcdd marmaraya basvurdum maaslari.kactir acaba bilginz varmi

  1. Asgari ücrettin %10 ve %20 fazlasını alırlar.

 10. Silahlı İSKİ özel güvenlik maaşını bilen barındır?

  1. 2700 TL civarında alırlar.

 11. Ben bir ilaç fabrikasında çalışıyorum maaşım 2018 de 2060 liraydı şimdi yeni zamla ne kadar oldu 12 saat çalışıyorum 2 gündüz 2 gece net maaşım ne olur yeni zamla

  1. Asgari geçim indirimi dahil mi ? duruma göre değişmekle birlikte 2250 TL en az almanız gerekiyor. Ayrıca mesailere göre durum değişebilir.

 12. yeni alım yapılacak olan hava limanları güvenlik görevlileri ne kadar maaş alır

 13. özel banka da güvenliğim aldığım maaş asgari ücret. ortalama 3100 yazmışınız.ne baz aldınız?

 14. 12 sat sitede calisan ogg ne kadar maas alir hafta ici bi gun izin

  1. Merhabalar,

   Haftalık 45 saat üzerinde mesai almanız gerekiyor. Günlük 1 saat dinleme ile haftalık 66 saat ediyor. Çünkü yasa gereği günlük maksimum çalışma saati 11’dir. (iş kanunu) Haftalık 21 saat mesainiz oluşur. Şirketin maaş politikasına göre değişir. Asgari ücret + en az 300 TL fark almanız gerekmektedir.

 15. teşekkürler admin

 16. Atatürk havaalanı tav güvenlik görevlileri net maaşı ne kadardır acaba teşekkür ederim

  1. işe girdinizmi acaba maaş durumu nedir söyleyebilirseniz teşekkür ederim şimdiden

 17. Mrb bn sağlık bakanlığı daimi işçi alimina başvurdum silahsız güvenlik olarak artı iki yıllık ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA mezunuyum maaşımiz nasil olur ve bn bu bölüm mezunu olduğum için bi farklilik olurmu sizce tsklr

 18. Biri şu derdime çare bulsun ne yapmalıyım sizce ?
  Belediyenin güvenlikleri arasından güvenlik sorumlusu seçtiler yüksek okul mezunu olduğum için ama görev falan vermediler sabit nokta görevlisi olarak çalışıyorum şuan zabıta müdürlüğüne bağlı olduğumuz için zabıta bi arkadaşı bizim başımıza güvenlik amiri yaptılar fakat o arkadaşın güvenlik kimliği yok silah teslim alıyor, vardiya çizelgesi,puantaj vs. Her işe o bakıyor normalde bu işleri benim yapmam gerekmiyor mu ben mi yanlış biliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim saygılar.

  1. Banka güvenliği

   Öz. Güv.den.şube müd. Şikayet et bir e posta halleder bu işi senin bildirdiğini kimseye söyleme

 19. Selamın aleyküm admin il özel idaresinde çalışan güvenlik görevlisi maaşları nedir öğrenme şansım var mı

  1. 2800 TL 3500 TL arasındadır.

 20. ilçe sağlık müdürlüğüne özel güvenlik olarak başladım ne kadar maaş alırım

  1. 2 bin 750 TL civarında alıyorlar. Bulunduğunuz bölgeyi iletirseniz, yardımcı oluruz.

 21. admın silahlı guvenlık sertıfıkası alsam ozel şirketlerde ortalama be kadar maaş alırım

  1. En düşük asgari ücret seviyesinde alırsınız. 2 bin 100 TL ve mesailer dahil ederseniz çalıştığınız firmaya bağlı olarak 2 bin 300 TL ve üzeri diyebiliriz. Çalıştığınız firma neden önemli derseniz, kurumsallık açısından diyebiliriz. Çünkü kurumsal firmalar çalışanlarının haklarını savunur. Özel sektörde çoğu firma mesai vermemek için bir çok yola başvuruyor. En sonunda işine gelirse diye kapıyı gösteriyor. Bilginiz olsun 🙂

 22. Şehir hastanesinde işe başlayacağım ne kadar maaş alırım

  1. 2 bin 600 TL ve üzerindedir. Bölge iletirseniz, yardımcı oluruz.

 23. Büyüksehir belediyesinde maas ne kadar

  1. Hangi belediyede bilgi verirseniz, söyleyebiliriz.

   1. Merhaba
    Loomis para taşıma şirketine Silahlı özel güvenlik olarak başlasak ne kadar ücret alırız.

 24. Iki yıllık özel guvenlik ve koruma bölümü mezunuyum diplomam ile devlet hastenelerine girebilirmiyim. Bu diploma hastaneler de çalışma izni varmı.

  1. Merhabalar,

   Normalde belge almanız gerekiyor. Fakat son zamanlarda alımlarda özel guvenlik ve koruma bölümü şartları aranmaktadır. Bilginiz olsun.

 25. MERHABA PTT DE GÜVENLİK GÖREVLİSİ NE KADAR ÜCRET ALIR BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM

  1. 2800 TL ve üzeri almaktadır.

   1. Anfa ya güvenlik olarak girmiş olsak oranın maaşları’nın yüksek olduğuna dair hakkında soylentilere var duyumlarima göre maaşları 3.650 mis aslı varmidir

    1. Selamlar,

     Kurumsal firmaların maaşları her zaman yüksektir. Bu rakama yakın alanlar vardır. Fakat deneyim, çalışma saatleri ve asgari geçim indirimi durumlar da farklılık gösterebilir.

    2. Doğru duymuşsunuz maaşlar tamda yazdığınız değerlerde -100 +100 ortalama 3500₺ net

 26. Hayırlı günler.bir sitede 2 gündüz 2 gece 2 of şeklinde 12 saat silahsız güvenlik olarak çalışıyorum.burda 2020tl +70tl cocuk parası ve site yönetimi verdiği yol+ yemek parası 400tl var.ve bizim elimize her ay geçen para 2370tl biz bu insanları nereye şikayet ederizde hakkımızı alırız sonuçta 12 saat calisiyoruz.sakaryadan selamlar acil donusunuzu bekliyoruz.

  1. Merhabalar iş kanununa göre günlük çalışma saati 11 saattir. Haftalık 45 saati geçen çalışmalarda mesai verilmektedir. Haftalık kaç saat çalışıyorsunuz? Bu arada çalıştığınız 12 saatin 1 saati dinlenme olarak geçmektedir.

   1. Merhabalar,
    Ankara Tcdd 2.bölge silahli güvenlik maaşı ne kadardır.

 27. Ege bölgesinde Ziraat bankasında güvenlik olarak ilk başlangıç maaşı ne kadar admin , bunun dışında ne kadar süreyle artış gösterir

  1. 2700 tl civarındadır. Artış enflasyon ve bankanın maaş politikasına göre yapılmaktadır.

 28. izmirde Sitede 8 saat’lik projede çalışıyordum. 5 gün çalışıp bir gün izin aldığım maaş 2300 tl
  ama şimdi 12 saate geçtik 2 gündüz 2 gece 2 izin aldığımız maaş 2450 tl bu maaş normal mi
  yoksa daha fazla almamamız gerekirmi etrafımızdaki sitelerde aynı 12 saat bizim gibi çalışıyor onlar 2700-2800 tl alıyor.

  1. Selamlar,

   İş kanunu gereği günlük en fazla 11 saat çalışırsınız. 1 saat dinleme ile 12 saat sınırı aşılamaz. Maaş politikasına gelirsek, çalıştığınız şirketin elindedir. Yani şu maaşı alırsınız direk diyemeyiz. Mesai saat ücreti firmadan firmaya değişir. Kimi 1 TL yapar, kimi firma ise 5 TL yapar. Aradaki fark bu yüzden oluşur.

 29. Merhabalar, İstanbul’da bir ilçenin belediyesinde, güvenlik görevlisinin başlangıç maaşı ne kadardır?

  1. Selamlar,

   Belediyesine göre değişir. Fakat ortalama 2800 TL ve üzeri diyebiliriz. Büyük şehir de ise biraz daha fazladır.

 30. Trafo merkezin guvenlim olarak ise basladim maasi ne kadar olur kardes net birsey soyleyebilirmisin 6 +1 sistmeinde calisiyoruz simdide tesekkur ederim

 31. iyi günler… bi jeotermal elektrik şirketinde taşeron olarak silahlı özel güvenlik görevlisiyim. maaşım asgari ücret + yol(100 tl) + yemek parası(300 tl) dir. günde 8 saat çalışıyorum. yemek parası ve mesailer neye göre belirleniyor? aldığım yemek parası az mı ? konuları hakkında bilgi almak istiyorum. teşekkür ederim

  1. Merhabalar,

   Yemek politikası şirket tarafından belirlenen bir durumdur.

 32. İstanbul hava alanı özel güvenlik maaşlarında ek ödeme varmıdır bilginiz var mıdır

 33. Gençlik ve spor bakanlıginda çalışmaya basliyacagim ortalama maasim nekadar olur yardimci olurmusunuz

 34. Merhaba izmirde yaşıyorum. Silahsız özel güvenlik belgesi almak istiyorum ve avm izban metro gibi yerlerde özel güvenlik olmak istiyorum. Ne kadar maaşla başlarım sizce? Belge almamı önerir misiniz?

  1. Selamlar,

   Asgari ücretin %10 – %30 fazlası ile değişir.

 35. Admın gnclık spor bakanlıgna atanan ogg sılahlı olarak daımı ıscının maası ortalama nekadardr

  1. Merhabalar,

   2500 TL – 3500 TL arasındadır.

   Saygılar…

 36. ÖZEL BİR ÜNİVERSİTEDE ÖZEL GÜVENLİK LARAK ÇALIŞMAKTAYIM 12 SAAT VE VARDİYALI ÇALIŞIYORUZ HER ŞEY İÇİNDE 2326 TL MAAŞ ALIYORUZ SANIRIM BU PİYASADA EN DÜŞÜK MAAŞI ALAN BİZİZ…

  1. Merhabalar,

   Yorumunuz için teşekkür ederiz. Maalesef piyasa şartlarından dolayı durum böyledir. Özel sektör mü ? yoksa kadroya geçiş yaptınız mı ?

   Saygılar…

 37. maymundan sonra gelen

  antalyada bir otelde işe başlayacağım ne kadar maaş alırım admin 7 yıldızlı otel

 38. Merhabalar silahlı özel güvenlik sertifikası almak istiyorum iş bulma imkanım kolaylaşır mı devlet binasında görev alma sürecim nasıl olur tavsiyelerini bekliyorum admin bey saygılar

 39. Admin bursa büyükşehir belediyesinde bi devlet okulunda görev alıcam tahmini maaş ne kadardır

 40. Kamuda kültür ve turizm bakanlığı daimi kadrolu silahlı güvenlik görevlisi maaşı ne kadar olur yer Aksaray

  1. Tam ben soracaktim 😂😂😂 4 yillik lisans mezunu demeyi unutmussun Hem Lisans mezun hem silahli ne verirler acaba Insallah geceriz mulakati Cikti mi size de kura

 41. Kamuda kültür ve turizm bakanlığı daimi kadrolu silahlı güvenlik görevlisi maaşı ne kadar olur Şartları Lisans mezunu olmak ve Silahlı ozel guvenlik sertifikasina sahip olmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir